تبلیغات
بزرگترین بانک اطلاعاتی دانلود - سلام، ویندوز موبایل، بفرمایید!
سلام، ویندوز موبایل، بفرمایید!

سلام، ویندوز موبایل، بفرمایید!


تا به‌حال به‌‌دفعات درباره امکانات خارق‌العاده گوشی‌های هوشمند برای شما صحبت و برنامه‌های متنوعی از این نوع گوشی‌ها را معرفی کرده‌ایم. یکی از این دست برنامه‌ها که پیشتر برای سیستم‌عامل سیمبین معرفی شد، نرم‌افزارهای پیغامگیر تلفنی بود که می‌توانید هنگامی ‌که قادر به پاسخگویی نیستید، آنها را فعال کنید تا به‌جای شما پاسخ دهد و پیغام‌ افراد مختلف را در گوشی شما ذخیره کند.

امروز نیز قصد معرفی یکی از این برنامه‌ها را برای سیستم‌عامل‌های ویندوز موبایل داریم. البته شاید گوشی همراه با ویندوز موبایل شما به‌طور پیش‌فرض یک منشی تلفنی روی خود داشته باشد، اما اگر از این امکان بی‌بهره است با ما همراه باشید تا یکی از بهترین‌های این برنامه را معرفی کنیم تا شما نیز از آن استفاده كنید.

نرم‌افزار iSecretary نگارش 4.6

برنامه را مطابق معمول روی گوشی خود نصب و آن‌را اجرا کنید تا به محیط اصلی برنامه وارد شوید. این محیط از 4 بخش اصلی تشکیل شده است که بخش اول یا همان Records پیام‌های ضبط شده و رسیده را در خود ذخیره می‌کند. بخش دوم یا Answer Rules پیغام‌هایی را نگهداری می‌کند که شما برای مخاطب خود آماده کرده‌اید و بخش سوم یا Option تنظیمات مربوط به برنامه است که بر اساس دلخواه شما تغییر می‌کند و کارکرد برنامه را نیز برطبق تنظیمات انجام شده تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهد. بخش آخر نیز About یا توضیحات مربوط به برنامه است که كاركرد خاصی و مهمی ندارد. حال توضیحات كامل‌تری درباره این بخش‌ها می‌دهیم تا با این برنامه بیشتر آشنا شوید.

برای شروع بیایید تنظیمات نرم‌افزار را بر اساس دلخواه تغییر دهیم.

در بخشDelay before auto answer زمان پاسخگویی را می‌توانید تنظیم کنید، در این صورت گوشی پس از چند ثانیه خودبه‌خود به‌حالت منشی تلفنی پرش می‌کند. در قسمت Max record time نیز می‌توانید مدت‌زمان هر پیغام را تعیین کنید. با این گزینه و هرزمانی‌که مشخص کنید مخاطب تنها می‌تواند به‌اندازه همان زمان پیغام بگذارد که حداکثر 2دقیقه است. دیگر قسمت‌ها نیز بر اساس زیر قابل تنظیم است:

Speaker In و Speaker out هنگام ضبط کردن صدای مخاطب، آن‌را از اسپیکرها و بلندگوهای گوشی پخش خواهد کرد یا آن‌را تنها به‌صورت یک مکالمه تلفنی خواهید شنید که مربوط به اسپیکرهای داخلی و خارجی گوشی شما است.

Auto Startup هنگام راه‌اندازی مجدد گوشی برنامه به‌طور خودکار اجرا خواهد شد.

Microphone off هنگامی‌که کسی در حال پیغام گذاشتن برای شماست صدای شما و صدای محیط را نخواهد شنید، اما درصورتی‌که این بخش تیک نخورده باشد مخاطب می‌تواند صدای محیط و اطراف گوشی را بشنود.

Hide on Start در زمان شروع به‌طور خودکار در پس‌زمینه برنامه‌های گوشی شما فعال خواهد شد به‌صورتی که شما آن‌را نخواهید دید اما برنامه در حال اجراست.

Speaker Volume نیز صدای اسپیکر گوشی شما در حالت‌های مختلف را تنظیم كرده و همچنین بخش تنظیمات مربوط به نوع و کیفیت صدای ضبط‌شده روی گوشی شما را تغییر می‌دهد.

حال تنظیمات را بر اساس دلخواه تغییر دهید و به بخش Answer Rules بروید و پیغام پیش‌فرض برنامه را با دکمه Play بشنوید و در صورتی‌که نیاز به پیغام جدید داشتید آن‌را با Record ضبط کنید و برای برنامه بگذارید تا در هنگام تماس، صدای ضبط‌شده جدید پخش شود.

برای اطمینان از اجرای صحیح تنظیمات با تلفن یک‌بار به گوشی خود زنگ بزنید و تنظیمات مربوطه را بررسی کنید. پس از پیغام گذاشتن خواهید دید که پیغام شما در قسمت Records ها به‌نمایش درمی‌آید که اگر روی آن کلیک کنید، اطلاعاتی از قبیل مدت‌زمان پیغام که بر اساس ثانیه است، شماره تلفن یا اسم تماس گیرنده و تاریخ تماس گرفته شده به نمایش درمی‌آید که شما بتوانید سریع‌تر به پیام‌های رسیده خود دسترسی داشته باشید.

همچنین قابل ذکر است که همه عملیاتی که می‌توانید با یک گوشی ویندوز موبایل انجام دهید، با این برنامه نیز قابل اجراست.

به‌طور مثال می‌توانید با کلیک کردن و نگه داشتن دست یا مداد یا قلم گوشی خود روی تماس‌ها یا صداهای ضبط شده آنها را پاک کنید یا با آنها تماس بگیرید یا اعمال دیگری را که برنامه در اختیار شما قرار می‌دهد به اجرا درآورید.

همان‌طور‌که‌گفته شد، برنامه بسیار ساده و بدون تنظیمات پیچیده و اضافه بوده و به‌راحتی قابل استفاده برای همگان است. اما شما دوست عزیز در صورتی‌که نیاز به استفاده از این برنامه داشتید می‌توانید یک نسخه از آن‌را از طریق آدرس اینترنتی زیر دریافت کرده و روی گوشی خود نصب کنید و از آن لذت ببرید.

http://tinyurl.com/click290