تبلیغات
بزرگترین بانک اطلاعاتی دانلود - رمزهایتان را بپیچانید!
رمزهایتان را بپیچانید!

رمزهایتان را بپیچانید!حتما مشاهده کرده‌اید یا به‌گوشتان خورده که می‌گویند از رمزهای ساده برای حساب بانکی، ایمیل و... استفاده نکنید. همین‌طور نیز می‌دانید که به‌خاطر سپردن رمزعبورهای پیچیده کار ساده‌ای نیست! به‌نظر شما بالاخره چه‌کار باید کرد؟ رمزهای ساده را انتخاب کرد یا رمزهایی که از پیچیدگی زیاد حتی خودتان نیز آنها را فراموش می‌کنید؟

پاسخ این پرسش، نرم‌افزار WinTinker Password Generator است! این نرم‌افزار با ترفندهایی جالب قادر است رمزعبورهای ساده را به رمزهای پیچیده‌ای تبدیل کند که حدس زدن آنها تا حد بسیار زیادی غیرممکن است. این نرم‌افزار یک برنامه کاملا رایگان است که رمزهای پیچیده با قابلیت به‌خاطرسپاری آسان را برای شما ایجاد می‌کند.

یک رمز عبور پیچیده باید ترکیبی از حروف، اعداد، نشانه‌ها و حساس به حروف کوچک و بزرگ باشد و به‌همین خاطر نیز اکثر کاربران رمزهای ساده‌ای را انتخاب می‌کنند چرا که پس از درنظر گرفتن تمام این موارد نمی‌توانند رمز پیچیده به‌وجود آمده را به‌خاطر بسپارند اما نرم‌افزار فوق با تغییر حالت دادن حروف کلمات مورد نظر شما همین رمزهای پیچیده را با امکان به‌خاطرسپاری بسیار ساده برای شما ایجاد می‌کند.

به‌عنوان مثال کلمات facebook و yesterday پس از تبدیل به رمز به این کلمات تبدیل شده‌اند:

f@c3800k و Y3$73rd@y

که دقیقا مشابه همان کلمات اما با استفاده از نشانه‌ها و حروف بزرگ و کوچک ایجاد شده‌اند. این نرم‌افزار کاملا رایگان، بدون نیاز به نصب، قابل اجرا روی ویندوزهای 2000، اکس‌پی، ویستا و 7 است و حجم کمتر از 150کیلوبایت را به خود اختصاص داده است.

اگر می‌خواهید رمزعبورهای خود را تغییر دهید و با اطمینان خاطر بیشتری رمزهای پیچیده‌تر را انتخاب کنید می‌توانید نسخه‌ای از این برنامه را با مراجعه به سایت زیر دریافت کنید:

http://www.snapfiles.com/get/wtpwgen.html