تبلیغات
بزرگترین بانک اطلاعاتی دانلود - نرم افزار Nero 9.4.13.2
نرم افزار Nero 9.4.13.2

نرم افزار Nero 9 بهترین انتخاب جهت ذخیره سازی اطلاعات، فیلم های ویدیویی، تصاویر و فایل های موسیقی بر روی انواع CD/DVD است.

برنامه نویسی محیط ظاهری (Interface) نرم افزار در نسخه Nero 9 بطور کامل از اول صورت گرفته و کاملآ بهبود یافته است بگونه ای که این نرم افزار در هنگام اجرا سریعتر از نسخه های دیگر عمل می کند. امکان دسترسی از محیط Nero Burning ROM به بانک اطلاعات Nero Home نیز به آسانی انجام می شود و پس از آن کاربر خود را در برابر گزینه های سودمند فراوانی از جمله “جستجو” با استفاده از برنامه ی “Nero Scout” می بیند.

نرم افزار Nero 9 این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به روشی جدید به مدیریت فایل های صوتی و تصویری خود پرداخته و از تمام آنها یک نسخه پشتیبان (Backup) تهیه نمایید. با استفاده از پنجره ی Nero Home که در حقیقت وظیفه مدیریت فایل را بر عهده دارد، شما حتی می توانید تجربه ی استفاده همزمان از کامپیوتر (PC) و تلویزیون (TV) را داشته باشید. اگر می خواهید در اتاق استراحت خود به برنامه های تلویزیون نگاه کرده و آنها ذخیره سازید و یا بجای آن به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید، برنامه Nero 9 همان نرم افزاری است که احتیاج دارید.

نسخه جدید Nero با بیشترین امکاناتی که تا به حال دیده اید می تواند از تصاویر شما یک اسلاید متحرک ساخته و سپس آنها را بر روی یک CD/DVD ذخیره نماید. با کمک این برنامه امکان ویرایش فیلم های ویدیویی شما به آسانی وجود دارد. حتی می توانید برای خود یک فیلم با فرمت DVD به همراه Menu های آن بسازید.

در Nero 9 پشتیبانی کاملی از تکنولوژی Blu-Ray صورت می پذیرد تا به وسیله آن اطلاعات خود را با دو فرمت های BD-RE و BD-R ذخیره نمایید. استفاده از این فناوری شما را قادر می سازد تا بر روی یک دیسکت مخصوص، بین ۲۵ تا ۵۰ گیگابایت را رایت (Write) کنید.


دانلود در ادامه مطلب

امکانات برجسته نرم افزار Nero 9 عبارتند از:

Nero Mobile: یک محیط چندرسانه ای جهت انتقال اطلاعات (فایل و موسیقی) به موبایل شما

پشتیبانی همه جانبه از فناوریهای Blu-ray و HD DVD
پشتیانی کامل از فرمت های MP3 و mp3PRO
یک نرم افزار پیشرفته مدیریت فایل های صوتی و تصویری
بهینه سازی نرم افزار از نظر شناخت فرمت های مختلف ویدیویی Nero Sipps: استفاده رایگان از تکنولوژیVoIP


دانلود با حجم 54.54 مگابایت
كلمات كلیدی : Nero ، نرم افزار Nero 9.4.13.2 ، CD/DVD ، HD DVD ، Nero Mobile ، Blu-Ray ،
دنبالك ها : بزرگترین بانک اطلاعاتی دانلود ،